Pracownicy
Kierownik działu technicznego – Łukasz Kędzierski
Z-ca kierownika technicznego ds. produkcji – Monika Stasik
Z-ca kierownika technicznego ds. administracyjnych – Marcin Adamczak
Brygadier sceny – Roman Berent
Akustyk (kier. pracowni) – Wiesław Janicki
Akustyk – Marek Kozłowski
Akustyk, Multimedia – Łukasz Drążek
Multimedia – Maciej Bogunia
Multimedia – Szymon Stolarek
Oświetleniowiec (kier. pracowni) – Paweł Bordych
Oświetleniowiec- Mateusz Matuszewski
Oświetleniowiec – Michał Satława
Charakteryzatorka – Magdalena Chrzuszcz
Charakteryzatorka – Jolanta Łobacz-Szczęsna
Rekwizytor, pracownia plastyczna – Konrad Burandt
Rekwizytorka, pracownia plastyczna – Dobrawa Deczkowska
Garderobiana – Ewa Cieślik
Garderobiana – Agnieszka Kołdyka
Garderobiana – Elżbieta Rochowiak
Montażysta – Krzysztof Lipiński
Montażysta – Tomasz Podharski
Montażysta – Vladyslav Urnyshev
Montażysta – Łukasz Wiśniewski
Montażysta – Ryszard Zajączkowski
Stolarz – Dariusz Michalak
Konserwator – Andrzej Michalski
Transport i zaopatrzenie – Zbigniew Roszak
Spec. ds. artystycznych – Alicja Szrajer
Sekretariat – Marcin Adamczak
Archiwista – Jakub Romaniak
Kierowniczka działu/ rzeczniczka prasowa- Katarzyna Kamińska
Specjalistka ds. marketingu – Katarzyna Łada-Palczewska
Specjalistka ds. marketingu – Olga Geppert-Biernat
Kierowniczka Biura Obsługi Widzów – Ewa Zaradna
Organizatorka widowni, kasjerka biletowa – Klaudyna Jędrzejewska
Sekretarz literacki – Anna Maśląkowska
Koordynatorka pracy artystycznej – Magdalena Matusewicz
Konsultant programowy – Andrzej Błażewicz
Spec. ds. artystycznych – Jacek Muszkieta
Inspicjentka- Magdalena Matusewicz
Inspicjent – Karol Gromek
Pedagog teatru
Główny księgowy- Michał Wojtuś
Księgowa – Agnieszka Nowicka
Księgowa – Ewa Kirkowska
Specjalistka ds. płac – Maria Stemplowska
Specjalistka ds. kadr i bhp – Sylwia Węcławek
Inspektor ds. ppoż. – Władysław Kaczmarek
Portier / informator – Marek Banaszak
Portier / informator – Adam Beśka
Portierka / informatorka – Jolanta Jurak
Portierka / informatorka – Maria Kalicka
Portier / informator – Janusz Kałużny
Portier / informator – Marian Szczechowiak
Utrzymanie czystości – Irena Linowska
Utrzymanie czystości – Oksana Smakous
Utrzymanie czystości – Andżelika Zwolińska
Maria Kuśmierska
Adrian Delikta
Zuzanna Konsik
Aleksander Kaczor
Dominika Markuszewska
Daniel Namiotko
Michał Sikorski
Anna Springer
Denis Kudijenko
Katarzyna Pilichowska
Darya Novik
Aleksandra Bożek
Piotr Jankowski
Bogdan Żyłkowski
Sylwia Achu
Mateusz Barta
Anna Biernacik
Adam Chełminiak
Przemysław Chojęta
Marcin Czarnik
Юрій Чеботаров
Grzegorz Dowgiałło
Joanna Drozda
Krystian Durman
Tadeusz Falana
Gamou Fall
Bartosz Figurski
Alex Freiheit
Elwira Janasik
Aleksandra Klimczak
Kaya Kołodziejczyk
Sylwia Koronczewska-Cyris
Paweł Kozłowski
Teresa Kwiatkowska
Agnieszka Kwietniewska
Igor Kujawski
Роман Луцький
Flaunnette Mafa
James Malcolm
Kamil Matusewicz
Piotr Nerlewski
Jacek Poniedziałek
Ewelina Pankowska
Jan Peszek
Edwin Petrykat
Дарья Полунина
Barbara Prokopowicz
Mandar Purandare
Henryk Rajfer
Sonia Roszczuk
Marcin Ryl-Krystianowski
Olga Rusin
Zuzanna Saporznikow
Олег Сергеєв
Jerzy Walczak
Elżbieta Węgrzyn
Mateusz Wiśniewski
Anna Wojnarowska
Magdalena Woleńska
Sylwia Zajkowska
Wiesław Zanowicz
Małgorzata Zielińska
Małgorzata Peczyńska